Close

Харчування при захворюваннях

Раціон харчування хворих на гастрит або виразку шлунка, дванадцятипалої кишки повинен бути узгоджений з лікуючим лікарем, особливо в період загострення. Зазвичай призначаю дієти 1а, 1б і 1. Це означає, що пацієнти повинні вживати переважно варені продукти, уникати смаженого, копченого та консервованого. Обережно потрібно бути із кисломолочними продуктами. Зазвичай призначають супи-пюре, овочеві та фруктові пюре, тушені овочі, мясо та рибу.

 Свіжий сік капусти городньої значно прискорює рубцювання виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, помітно покращує самопочуття хворого. В капусті міститься противиразковий фактор, що отримав назву вітаміну U. Свіжоприготований сік капусти приймають по 1 2 склянки або по 1 склянці 3-4 рази на день за 20-40 мін.до їжі. Курс лікування -1.5-2 міс. Але не всі хворі добре його переносять.

Для нейтралізації кислого вмісту з успіхом застосовується свіжий картопляний сік, особливо у хворих з локалізацією виразки в 12-ти палої кишці. Свіжевіджатий сік п’ють по 1 2 склянки 3-4 рази на день до їди. Курс лікування 1,5-2 міс.


У період загострення гастриту із зниженою секреторною функцією призначають дієту № 2 або № 4. Надалі рекомендується щадна дієта з виключенням продуктів, багатих грубою рослинною клітковиною, копченостей, прянощів, великої кількості тваринних жирів, а також індивідуально продуктів, що непереносяться пацієнтами.