Close

Про нас

Сімейні традиції в медицині

Анкета - характеристика

 

Ірідодіагностика - що це?

Лікування травами без хіміі

 

Про центр

Шановні пані та панове!

На сьогоднішній день ритм життя вимагає міцного здоров’я та високої працездатності. Стало модно – бути здоровим. Власне тому, важлива профілактика та попередження захворювань, а не лікування наслідків. Хімічні препарати та вакцини, які набули домінуючого застосування у наш час, мають велику кількість побічних ефектів, серед яких алергії, розлади шлунково-кишкового тракту, медикаментозна хвороба та інші. Саме тому, все більше лікарів та пацієнтів звертаються до натуральних методів обстеження та оздоровлення організму.

Центр “Доктор Мельник” орієнтований на природній підхід до вирішення проблем із здоров’ям та профілактики захворювань.


В нашому центрі Вас зустрінуть висококваліфіковані фахівці, з вищою медичною освітою, які володіють методиками пульсової та іридодіагностики


Досвідчений іридолог розповість Вам про стан усіх систем Вашого організму, а також запропонує індивідуальну оздоровчу програму. За допомогою іридодіагностики також проводиться контроль та призначається корекція схеми лікування при подальших візитах.


Можливе індивідуальне призначення апіпродуктів (пилку, маточного молочка), глинолікування (зелена глина), літотерапія (вода із використанням кремнію). Усі препарати дозволені для використання Фармкомітетом України та їх можна придбати в аптечній мережі України.


Як правило, ми пропонуємо внести корективи в харчування, підібравши індивідуальну дієту, можемо порекомендувати певний комплекс вправ чи процедур, які наші пацієнти без проблем, самотужки, зможуть виконувати в домашніх умовах. Ви зможете проконсультуватися з фітотерапевтом та дієтологом з приводу вживання призначеного лікування, а також по всіх питаннях, що Вас зацікавлять у рамках призначень.


Наша работа направлена на відновлення внутрішніх сил організму, підняття та підтримку імунітету (опірності організму до різних хвороб), а також профілактику можливих патологій або ускладнень після перенесених захворювань, підтримку власних захисних та адаптивних можливостей організму. У випадку необхідності наші співробітники можуть порекомендувати або направити на консультацію до інших спеціалістів.


У нас є досвід лікування і оздоровлення пацієнтів з такими захворюваннями:

– серцево-судинної системи;

– шлунково-кишкового тракту;

– ендокринної системи (щитовидної, підшлункової та інш.залоз);

– жіночої репродуктивної системи (запалення, кисти, фіброматозний стан);

– чоловічої репродуктивної системи (простатит);

– нирок та сечостатевих шляхів;

– алергії та інші системні захворювання;


Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта та високий професіоналізм персоналу.


Чекаємо Вас за адресою: Центр “Доктор Мельник”

м. Київ, вул. О. Теліги, буд. 25-Б, оф.24 (ст.метро “Дорогожичі”)


Додаткова інформація та попередній запис

за тел.: +38 044 440 23 25 та +38 050 380 50 12 з 10:00 до 17:00 (пн-пт)

Записатися на прийом

Наші фахівці

Мельник Світлана Павлівна

Лікар-терапевт, біолог, іридодіагност, фітотерапевт, валеолог, дійсний член Української Асоціації Народної медицини (з 1994 року). Володіє пульсової діагностикою а також методами біоенергоінформотерапія. Дійсний член Асоціації превентивної та антиейджинг медицини (з 2010р.) та Академії цілительства (м.Київ). Стажувалася в Болгарії (Софія, центр “Бьянке”), Прибалтиці (Юрмала) та Китаї. Практикує з 1977 року. Займається просвітницькою діяльністю – читає лекції з фітотерапії та оздоровленню.

Мельник Олена Олександрівна

Лікар-терапевт (Медінститут УАНМ м. Київ ), біолог (Держуніверситет ім.І.Франка, м. Львів), іридодіагност , фітотерапевт , дієтолог, гомеопат. Дійсний член Української Асоціації Народної медицини (з 1994 року), член Міжнародної Гомеопатичної Ліги (з 2001р.), член Асоціації превентивної та антиейджинг медицини (з 2010р.), Член Академії цілительства (м.Київ). Стажувалася в США ( Grinell Regional Medical Center, AIWA ), Німеччині (Hannover), Росії (Москва). Володіє торговою маркою «Доктор Мельник». Практикує з 1994 року. Займається просвітницькою діяльністю – виступає з лекціями в гімназіях Києва про здоров’я і профілактиці захворювань, бере участь у популяризації натуральних методик профілактики та лікування захворювань (участь в програмі «Справжні лікарі » на каналі 1 +1 , друковані статті в журналах « Prevention» і «Cosmopolitan»№ 5 /11), а також благодійністю -оздоровлення дітей- інвалідів. Читає майстер класи з іридодіагностики .

Наш центр