Close

Профілактика

Профілактика або “Як зберегти здоров’я?”

На основі отриманих даних за допомогою іридодіагностики, ми можемо прогнозувати приблизний “розвиток подій”, тобто попереджати можливий розвиток патологічних змін. Знаходячи причину захворювань, ми пропонуємо нашим відвідувачам певні індивідуальні міроприємства для попередження розвитку хвороб, надаємо певні рекомендації, що стосуються сезонності, відпочинку, збереження сил, враховуючи особливості способу життя клієнта. В залежності від віку, активності (розумова чи фізична нагрузка, вагітність або стан після пологів, стан передхвороби, після хвороби або хірургічних втручань) та бажання пацієнта розробляється індивідуальна програма, даються індивідуальні консультації.


Спеціально та правильно підібраний раціон харчування – це універсальний метод профілактики та лікування різноманітних захворювань – атеросклерозу, діабету, ожиріння, та інших недугів, повязаних із порушенням харчування. Харчування може виступати у двоякій ролі – підсилювати дію чужерідних речовин (радіонуклідів, важких металів та ін.) на організм, або захищати від них.

Раціоналізація харчування дозволить Вам підкріпити здоров`я, захиститися від хвороб, стресів та прискоренного старіння. Ми рекомендуємо боротьбу за здоров`я потрібно вести відразу в декількох напрямках. В першу чергу необхідно налагодити харчування – старатися підтримувати сбалансований по всім основним харчовим компонентам раціон, наситити його вітамінами та мікроелементами. Уникати переїдань. Слідкувати за вагою. Як переїдання, так і надмірна худорлявість відносяться до факторів ризику. Необхідно нормалізовати роботу шлунково-кишкового тракту, захистити організм на всіх рівнях від свободных радикалів, укріпити імунитет та вміло протистояти стресам.


Наш досвід допомагає проводити нашим пацієнтам профілактику серцево-судинних захворювань: інфарктів та інсультів, гіпертонічних кризів, попереджати прояви вегето-судинної дистонії, нормалізувати артериальний тиск та покращувати якість життя.


Серед захворювань шлунково-кишкового тракту добре профілактуються сезонні загострення ерозивно-виразкових процесів, гастритів, гастро-дуоденітів, колітів, прояви дискінезії жовчних шляхів, холециститів, дисбактеріозів у дітей та дорослих, прояви гепатитних явищ, діабету.


Часто пацієнт звертаються перед плановими операціями (наприклад – видалення гриж, катаракти та ін.) що дозволяє призначити їм профілактичний курс для підтримки сил та роботи, при можливості, всіх органів.


Також необхідно профілактувати можливі зміни в організмі в різні періоди життя чи то в дитячому або підлітковому періоді, підготовка до вагітності, родам та годування грудьми, так і в клімактеричному періоді. Наприклад, зміни гормонального та обмінного порядку, зокрема підтримувати потребу в кальції. Наші пацієнти отримують також індивідуальну рекомендацію щодо профілактики своїх особистих хронічних захворювань (сезонних, спадкових чи набутих).

Записатися на прийом